تاریخ: ۱۵:۳۹ :: ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
پیام دکتر میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی به مناسبت روز پزشک و روز داروساز

دکتر میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در پیامی روز پزشک و روز داروساز را تبریک گفت و بیان کرد: مردم شریف ایران، همواره قدردان زحمات آنها بوده و خواهند بود.   به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، متن پیام تبریک دکتر میرهاشم موسوی به شرح زیر است: نخستین روز شهریورماه، سالروز ولادت دانشمند […]

دکتر میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در پیامی روز پزشک و روز داروساز را تبریک گفت و بیان کرد: مردم شریف ایران، همواره قدردان زحمات آنها بوده و خواهند بود.

 

به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، متن پیام تبریک دکتر میرهاشم موسوی به شرح زیر است:

نخستین روز شهریورماه، سالروز ولادت دانشمند شهیر و پرآوازه ایرانی “حکیم ابوعلی سینا” که به‌عنوان “روز پزشک” نامیده شده و پنجم شهریورماه که به پاس خدمات حکیم فرزانه محمد زکریای رازی، طبیب، شیمیدان و داروشناس بزرگ ایرانی، به نام روز داروساز نامگذاری شده، فرصت مغتنمی است برای پاسداشت تلاش‌های حافظان و مدافعان سلامت که با تخصص، دانش و عواطف انسانی خود، خالصانه و صادقانه، مددکار و تسکین‌بخش روح و جسم بیماران و پیام‌آور سلامت جامعه هستند.
در ایران اسلامی، حضور مؤثر، فداکاری و ازخودگذشتگی پزشکان و داروسازان به همراه سایر اعضای فداکار و پرزحمت کادر درمان کشور در همه مقاطع حساس این آب و خاک از جمله حماسه دفاع مقدس و نیز ایام همه‌گیری بیماری کرونا، هرگز از اذهان مردم پاک نخواهد شد و مردم شریف ایران، همواره قدردان زحمات این فرزندان غیور و پاک‌نیت خود بوده و خواهند بود.
سازمان تأمین‌اجتماعی به‌عنوان دومین ارائه‌دهنده مهم خدمات سلامت در کشور و نیز بزرگترین خریدار این خدمات، در مسیر حفظ و ارتقای سلامت اقشار تحت پوشش خود وامدار همکاری صادقانه هزاران پزشک و داروساز شاغل در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی این سازمان و نیز خیل عظیم پزشکان و داروسازان و داروخانه‌داران طرف قرارداد سازمان در سراسر کشور است که جا دارد به نیابت از خانواده بزرگ و ۴۵ میلیون نفره سازمان تأمین‌اجتماعی از زحمات صادقانه و شبانه‌روزی این عزیزان قدردانی نمایم.
اینجانب ضمن تبریک این ایام به تمامی پزشکان و داروسازان در اقصی نقاط ایران و آرزوی علو درجات برای “شهدای مدافع سلامت”، لازم می‌دانم از تلاش و مجاهدت‌ ارزشمند و صادقانه جامعه پزشکی و کادر درمان در عرصه پر فراز و نشیب و حساس پیشگیری و مقابله با بیماری‌ها به‌ویژه در دوران همه‌گیری کرونا قدردانی کنم. از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون و سرافرازی همه پزشکان عزیز و داروسازان گرامی را در ارائه خدمات شایسته به جامعه مسئلت می‌نمایم.

پاسخی بگذارید