باحضور رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران انجام شد،
تاریخ: ۱۵:۱۳ :: ۱۴۰۲/۰۶/۰۵

افتتاح دو سوله اسکان زائرین حسینی، احداثی منطقه یک در قرارگاه مرزی شلمچه🔹دو سوله اسکان زائرین حسینی، احداثی شهرداری منطقه یک در موکب محبان الرضای موقعیت شهید همدانی قرارگاه مرزی شلمچه با حضور محمد امین توکلی زاده رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران، یکشنبه ۵ شهریور ماه، به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی شهرداری […]

افتتاح دو سوله اسکان زائرین حسینی، احداثی منطقه یک در قرارگاه مرزی شلمچه🔹دو سوله اسکان زائرین حسینی، احداثی شهرداری منطقه یک در موکب محبان الرضای موقعیت شهید همدانی قرارگاه مرزی شلمچه با حضور محمد امین توکلی زاده رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران، یکشنبه ۵ شهریور ماه، به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید مهدی صباغ شهردار این منطقه در گزارشی به رئیس ستاد اربعین گفت: با حمایت استانداری خوزستان زمینی به مساحت ۱۲ هزار مترمربع در مرز شلمچه تحویل شهرداری منطقه یک شد تا امکان احداث محل اسکان زائران حسینی فراهم شود.

صباغ با قدردانی از اقدام استانداری خوزستان برای تحویل زمین ادامه داد: به دلیل اینکه در ۱۵ سال آینده این منطقه با دمای بالای ۵۰ درجه مواجه می‌شود، اولین کاری که پس از تحویل زمین انجام شد، احداث دو سوله بود که برای آینده این محور و اسکان ثابت زائران حسینی ضروری بود.

شهردار منطقه یک اظهار داشت: طی دو ماه گذشته توفیق داشتیم تا دو سوله به نام های شهید جهان آرا و شهید دقایقی به متراژ ۲ هزار مترمربع برای استراحت زائران فراهم کنیم که در کنار گروه های جهادی و مردمی، موکب های پذیرایی و فرهنگی و بهداشتی نیز ایجاد شود.

شهردار منطقه یک با اشاره به اقدامات خدمات شهری در مسیر اربعین شلمچه افزود: پاکسازی مسیر ۲۴ کیلومتری از میدان مقاومت خرمشهر تا سه راهی یادمان به عهده منطقه یک بوده که با ۱۵۰ نیرو در حال انجام است.

به گفته او، در قرارگاه مرزی شلمچه، ۲۰ نیروی آتش نشان با تجهیزات و ادوات کامل مستقر شده و ستاد شهر سالم شهرداری تهران و مدیریت بحران نیز طی روزهای آینده در این موکب مستقر خواهند شد.

سوله اسکان زائرین حسینی، احداثی شهرداری منطقه یک در موکب محبان الرضای موقعیت شهید همدانی مرز شلمچه صبح امروز یکشنبه ۵ شهریور ماه با حضور محمد امین توکلی زاده رییس ستاد اربعین و معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، رضا محمدی مدیرعامل پسماند، قدرت الله محمدی مدیر عامل آتش نشانی، سید رضا حسینی شهردار خرمشهر، غلامرضا غلامی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری شیراز، رییس بنیاد شهید خرمشهر و شهردار، معاونین و مدیران منطقه یک و جمعی از همکاران و موکب داران خدمتگزار به بهره برداری رسید.

#شهر‌داری_منطقه_یک
#شمیران_نگین_تهران
#شلمچه_کربلای_ایران
#اسکان_شهید_همدانی
#موکب_محبان_الرضاع
#عمود_یک
#اربعین_۱۴۰۲
#جانم_حسین
#حیاتنا_الحسین

پاسخی بگذارید