تاریخ: ۱۴:۰۸ :: ۱۴۰۲/۰۶/۱۸

تفهیم نیوز:معاون شهردار منطقه یک بیان کرد: موزه دارآباد با هدف ایجاد تنوع و افزایش انواع گونه‌های جانوری و جذب گردشگران و علاقمندان اقدام به آماده سازی ماهیان فرمالینی به منظور راه اندازی بخش ماهیان خلیج فارس در این مجموعه کرد.  به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سلیمه رودکی معاون امور اجتماعی و […]

تفهیم نیوز:معاون شهردار منطقه یک بیان کرد: موزه دارآباد با هدف ایجاد تنوع و افزایش انواع گونه‌های جانوری و جذب گردشگران و علاقمندان اقدام به آماده سازی ماهیان فرمالینی به منظور راه اندازی بخش ماهیان خلیج فارس در این مجموعه کرد.

 به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سلیمه رودکی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه گفت: تعدادی از کارشناسان موزه طبیعت و حیات وحش ایران – دارآباد – به منظور بازگشایی سالن ماهیان خلیج فارس که مدتی به دلیل مشکلات فنی نیمه تعطیل بود اقدام به سرشماری و صورت برداری اموال، نظافت و آماده سازی ماهیان تثبیت شده در فرمالین کردند.

وی افزود: این مجموعه ماهیان که به شکل تثبیت شده در فرمالین ماندگار شده اند مربوط به ماهیان آب‌های داخلی ایران و خلیج فارس  و به تعداد بالغ بر ۵۰۰ نمونه هستند که پس از طی مراحل آماده سازی در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.

پاسخی بگذارید