عملكرد صنایع شیرایران با نگاه آینده‌نگر تحلیل شد:
تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۴۰۰/۰۴/۱۹
تامین توقع و سود سهامدار اولویت است

تفهیم نیوز:مدیران توانمند، علاوه بر تامین سود سهامدار ، درآمد منابع انسانی را هم افزایش می‌دهند. به گزارش تفهیم نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، عبداله قدوسی مدیرعامل صنایع شیر ایران، در جلسه تحلیل عملکرد سال ۹۹ شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران با اعلام این مطلب افزود: […]

تفهیم نیوز:مدیران توانمند، علاوه بر تامین سود سهامدار ، درآمد منابع انسانی را هم افزایش می‌دهند.

به گزارش تفهیم نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، عبداله قدوسی مدیرعامل صنایع شیر ایران، در جلسه تحلیل عملکرد سال ۹۹ شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران با اعلام این مطلب افزود: در بازدهی اقتصادی باید مطابق الگوی شرکت‌های موفق حرکت کنیم تا سودآوری به نسبت سرمایه مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی تاکیدکرد: توقع سهامداران افزایش سودآوری است که تحقق این خواسته در اولویت ماست و نباید به عقب بازگشت.

مدیرعامل صنایع شیر ایران با اشاره به نقش سلامت محوری پگاه افزود: کاهش قیمت تمام شده با حفظ کیفیت، توجه به منشورهای دهگانه، تنوع بخشی بر اساس نیاز بازار، توسعه فروش داخلی و افزایش صادرات و توجه به منابع انسانی ملاک و الگوی عمل شرکت‌های گروه قرار گیرد.

در این جلسه که با حضور معاونین و مدیران شرکت صنایع شیر ایران برگزار شد، حسن زنوزی معاون هماهنگی و امور شرکت‌ها با ارائه گزارش تحلیلی و جامع در خصوص عملکرد شرکت‌های تابعه، اقدامات پپیشنهادی و تحلیلی برای بهبود عملکرد را ارائه داد.

گفتنی است، مدیران عامل و معاونین شرکت‌های گروه نیز به‌صورت ویدئو کنفرانس در این جلسه حضور داشتند.

پاسخی بگذارید