تاریخ: ۱۱:۱۴ :: ۱۴۰۳/۰۲/۱۹

همزمان با ۱۲ اردیبهشت ؛ روز جهانی کار و کارگر و گرامیداشت روز معلم ، دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران با کارکنان شرکتی مستقر در ستاد بانک دیدار و گفت و گو کرد. به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، در این دیدار ابتدا حسین ملک معاون سرمایه انسانی و […]

همزمان با ۱۲ اردیبهشت ؛ روز جهانی کار و کارگر و گرامیداشت روز معلم ، دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران با کارکنان شرکتی مستقر در ستاد بانک دیدار و گفت و گو کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، در این دیدار ابتدا حسین ملک معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی بانک گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای بهبود وضعیت معیشت و امور رفاهی کارکنان شرکتی ارائه کرد.

در ادامه این دیدار ، جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد که در آن تنی چند از نیروهای شرکتی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته در پست بانک ایران برای ارتقاء سطح معیشت و رفاهیات این قشر ، به نمایندگی از دیگران نسبت به بیان دغدغه ها ، انتظارات و نقطه نظرات خود در زمینه بهبود وضعیت معیشتی و رفاهی خود پرداختند .

در این دیدار دکتر شیری در فضایی صمیمی در سخنانی ضمن تبریک و گرامیداشت روز معلم و روز جهانی کار و کارگرگفت: با توجه به اهمیت نیروی انسانی در تولید و خدمات ، ما امسال شعار بانک را « سرمایه انسانی – محور تحول » قرار دادیم و همواره دغدغه هیات مدیره و مدیران توجه به تامین و بهبود معیشت و امور رفاهی کارکنان شرکتی طرف همکاری با بانک بوده است.

دکتر شیری بر نقش کارکنان شرکتی در پیشبرد عملکرد و دستیابی به اهداف بانک تاکید کرد و از آنان خواست مانند گذشته در کنار سایر کارکنان به پیشرفت و بالندگی پست بانک ایران کمک کنند.

پاسخی بگذارید