رئیس هیئت‌مدیره سازمان تأمین‌اجتماعی در بازدید از غرفه "خانواده ما" سازمان در نمایشگاه کتاب تهران؛
تاریخ: ۱۱:۵۹ :: ۱۴۰۳/۰۲/۲۵

حجت‌الله دمیاد رئیس هیئت‌مدیره سازمان تأمین‌اجتماعی در بازدید از سی‌وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران، با حضور در غرفه «خانواده ما» سازمان تأمین‌اجتماعی در این نمایشگاه، توسعه پوشش بیمه‌ای را از مهم‌ترین راهبردهای مورد توجه در این سازمان توصیف کرد.  به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، غرفه سازمان تأمین‌اجتماعی در سی‌وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران، با محوریت توسعه […]

حجت‌الله دمیاد رئیس هیئت‌مدیره سازمان تأمین‌اجتماعی در بازدید از سی‌وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران، با حضور در غرفه «خانواده ما» سازمان تأمین‌اجتماعی در این نمایشگاه، توسعه پوشش بیمه‌ای را از مهم‌ترین راهبردهای مورد توجه در این سازمان توصیف کرد.

 به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، غرفه سازمان تأمین‌اجتماعی در سی‌وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران، با محوریت توسعه پوشش بیمه‌ای و نیز مشارکت این سازمان در اجرای راهبردهای جوانی و افزایش جمعیت، در این نمایشگاه فعالیت دارد.

براساس این گزارش، رئیس هیئت‌مدیره سازمان تأمین‌اجتماعی در جریان بازدید از غرفه سازمان در نمایشگاه کتاب گفت: همکاران رسانه‌ای سازمان، کارهای نو و بدیعی در این نمایشگاه انجام داده‌اند. برای حضور جدی و مؤثر سازمان تأمین‌اجتماعی در نمایشگاه کتاب، کار کارشناسی جدی صورت گرفته و مشخص است تمام جوانب را در نظر گرفته‌اند. این حضور و مشارکت هدفمند سازمان تأمین‌اجتماعی در نمایشگاه کتاب، کاری است که مسبوق به سابق نبوده و خلاقیت جدیدی است که امیدواریم این کار خوب ادامه‌دار باشد و برای سازمان و مجموعه ذی‌نفعان سازمان منشاء اثر باشد.
دمیاد افزود: افزایش جمعیت و فرزندآوری؛ سیاست کلی نظام است و سازمان تأمین‌اجتماعی به‌عنوان یکی از سازمان‌هایی که جمعیت کثیری بیش از ۵۲ درصد از جمعیت کشور را تحت پوشش خود دارد و در حوزه مأموریت‌ها و نیز منابع خود به شدت متأثر از وضعیت جمعیت کشور است، خود را موظف به حمایت و مشارکت در اجرای سیاست‌های کلان جمعیتی می‌داند و این کار تکلیفی بر سازمان و همه ارکان آن هم در هیئت‌مدیره و هیئت امنا و هم در مدیریت سازمان و مجموعه اجرایی سازمان است که به دنبال محقق شدن این سیاست‌ها باشند.
گفتنی است سازمان تأمین‌اجتماعی همزمان با برپایی ۳۵‌اُمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از هدیه ویژه این سازمان به افرادی که در طول دوره برگزاری نمایشگاه کتاب، به جمع بیمه‌شدگان این سازمان در طرح بیمه دانشجویان و طرح بیمه دختران و زنان خانه‌دار می‌پیوندند، خبر داده است. در پویش در حال اجرای این سازمان در نمایشگاه کتاب؛ با هدف حمایت از فرهنگ کتاب و کتابخوانی و همچنین تشویق قشر بزرگ و فرهیخته دانشجویان و نیز دختران و بانوانی که محوریت اصلی خانواده را در فرهنگ ایرانی اسلامی تشکیل می‌دهند؛ هر فرد که در ایام برگزاری نمایشگاه (۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت ماه)، برای نخستین بار نسبت به عقد قرارداد در یکی از طرح‌های بیمه دانشجویان یا بیمه زنان خانه‌دار و دختران اقدام کند؛ مشروط به پرداخت حق بیمه خود تا پایان خرداد ۱۴۰۳؛ مشمول هدیه ویژه این سازمان در قالب بن خرید ۴۰۰ هزار تومانی کتاب ویژه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خواهد شد که از طریق سامانه فروش مجازی نمایشگاه (book.icfi.ir) قابل استفاده است.

پاسخی بگذارید