در سومین جلسه عرضه بهداشتی دام مطرح شد؛
تاریخ: ۱۳:۳۸ :: ۱۴۰۳/۰۳/۰۹

امسال با هماهنگی مناطق مختلف شهرداری تهران، عرضه بهداشتی دام زنده در روزهای عرفه و عید سعید قربان در ۱۵ مرکز ثابت و موقت انجام می‌شود.   سومین جلسه عرضه بهداشتی دام زنده در روزهای عید سعید قربان با حضور مدیرعامل سازمان، معاونان، مدیران ستادی و جایگاه ها برگزار شد. رعایت پروتکل های بهداشتی از […]

امسال با هماهنگی مناطق مختلف شهرداری تهران، عرضه بهداشتی دام زنده در روزهای عرفه و عید سعید قربان در ۱۵ مرکز ثابت و موقت انجام می‌شود.
  سومین جلسه عرضه بهداشتی دام زنده در روزهای عید سعید قربان با حضور مدیرعامل سازمان، معاونان، مدیران ستادی و جایگاه ها برگزار شد.
رعایت پروتکل های بهداشتی از نکات مهم مطروح در این جلسه بود که تاکید شد مردم می توانند با خیال آسوده دام مورد نیاز خود را از این مراکز معتبر تهیه کنند.امسال، در ۱۵ نقطه از شهر تهران، شامل ۳ مرکز ثابت و ۱۲ جایگاه موقت، عرضه بهداشتی دام صورت می گیرد که در این مراکز دامپزشکان با رعایت کامل پروتکل های مربوطه سلامت دام را تایید می کنند.
گفتنی است، سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار هر ساله با احداث جایگاه های موقت در روزهای عرفه و عید سعید قربان نسبت به عرضه بهداشتی دام با نرخ مصوب اقدامات لازم را انجام می دهد.

پاسخی بگذارید