تاریخ: ۱۴:۲۷ :: ۱۴۰۳/۰۴/۱۱

۳۰ پروژه فنی عمرانی توسعه محله‌ای در طرح من شهر دارم ۲، با هدف بهسازی و ساماندهی معابر شهری تا پایان مرداد ماه سال جاری به اتمام می‌رسد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، مجید افشاری معاون فنی عمرانی این منطقه گفت: در طرح من شهردارم ۲ که با نظر سنجی از شهروندان […]


۳۰ پروژه فنی عمرانی توسعه محله‌ای در طرح من شهر دارم ۲، با هدف بهسازی و ساماندهی معابر شهری تا پایان مرداد ماه سال جاری به اتمام می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، مجید افشاری معاون فنی عمرانی این منطقه گفت: در طرح من شهردارم ۲ که با نظر سنجی از شهروندان انجام شد، در حدود ۳۵ پروژه عمرانی مطرح و از این تعداد ۳۰ پروژه در موضوع نهرسازی، آسفالت، مرمت و اجرای دیوار سنگی، پیاده راه‌ها، بهسازی سرویس‌های بهداشتی و … در اولویت اجرا قرار گرفت و آغاز شد و در پنج ماه اول سال به اتمام می رسند.
او افزود: در بخش روکش آسفالت عملیات اجرایی به مساحت کل ۶۵ هزار  متر مربع و پیش بینی تناژی در حدود ۸ هزار و ۶۰۰ تن در خیابان‌های یکتا، طباطبایی پور، جهاندار، پورابتهاج و جبلی، شفیعی، بازدار، عسگری شهرک اقتدار، سیمیاری، تقاطع یمن تا میدان الف، مریم، میری و… در حال اجراست.
معاون شهردار منطقه نهرسازی را از دیگر اقدامات دانست و گفت: در این مدت عملیات تبدیل نهر روباز به کانیو در محورهای نارنجستان ۴ و ۶، رز و یاسمین، بهسازی نهر در خیابان شهید باهنر، بازسازی نهر خیابان فیاضی کوچه نبوی خیابان سیمیاری، خیابان گلستان یکم تا ششم به متراژ کلی ۵ هزار متر طول به اتمام می‌رسد.
افشاری همچنین پیاده روسازی را بخش دیگر از اقدامات اجرایی عنوان کرد و گفت: مرمت سنگفرش پیاده راه خیابان محبی پورابتهاج، خیابان نبوی، خیابان اسدالله گودرزی، خیابان سیمیاری، پیاده‌رو خیابان مقصود بیک به متراژ ۶ هزار متر مربع در حال اجراست.
افشاری در خصوص ایمن سازی دیواره‌های سنگی نیز تصریح کرد: در این بخش نیز عملیات مرمت دیوار سنگی در خیابان های محبی، لشکری، سلحشور نیز به حجم تقریبی ۹۰۰ متر مکعب در حال انجام است.

پاسخی بگذارید