تاریخ: ۱۴:۴۵ :: ۱۴۰۳/۰۴/۱۶

سومین طرح پایگاه تابستانی شهید آرمان علی وردی با هدف ارتقای همکاری بین مساجد، خانواده ها و مدرسه در جهت توسعه فعالیت های فرهنگی، مذهبی آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران ، سید مهدی صباغ شهردار این منطقه با اعلام خبر فوق گفت: طرح آرمان امسال مبتنی بر بیش از ۱۷ […]


سومین طرح پایگاه تابستانی شهید آرمان علی وردی با هدف ارتقای همکاری بین مساجد، خانواده ها و مدرسه در جهت توسعه فعالیت های فرهنگی، مذهبی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران ، سید مهدی صباغ شهردار این منطقه با اعلام خبر فوق گفت: طرح آرمان امسال مبتنی بر بیش از ۱۷ عنوان اجرایی با همکاری ادارات آموزش‌های شهروندی و فرهنگی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ، مدارس و مساجد آغاز می‌شود.
او افزود: هدف از این طرح  ارتقای سطح کیفی و دانش خانواده‌ها در زمینه سبک درست زندگی و تربیت فرزند، ایجاد پایگاه‌های قرآنی در مساجد، احیای جلسات قرآنی و روضه‌های خانگی، ارتقای مهارت‌های زندگی و سواد رسانه‌ای، افزایش نشاط، آشنایی نوجوانان با دستاوردهای انقلاب، استعدادیابی نوجوانان و … است.
وی خاطر نشان کرد: طرح آرمان سال گذشته با همکاری ۲۷ مسجد و ۴۰ مدرسه منتخب اجرا شد و شهرداری منطقه یک جهت توسعه فعالیت‌های فرهنگی، تفریحی و ورزشی در این طرح، ۱۴ میلیارد تومان هزینه کرد و امیدواریم امسال نیز خروجی خوبی از این طرح داشته باشیم.

پاسخی بگذارید