۳۵ نفر قربانی شدند
گروه: بین الملل
تاریخ: ۸:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۴
حادثه وحشتناک ریزش یک پل تاریخی در ایتالیا

تفهیم نیوز:ریزش بخشی از یک پل معلق بر آزادراهی در شهر در نزدیکی شهر «جنوا» واقع در شمال ایتالیا ده‌ها کشته برجای گذاشته است. وزیر حمل و نقل ایتالیا حادثه فرو ریختن یک پل در این کشور را «تراژدی عظیم» توصیف کرده و تعداد کشته شدگان این حادثه تا کنون ۳۵ نفر اعلام شده است. […]

تفهیم نیوز:ریزش بخشی از یک پل معلق بر آزادراهی در شهر در نزدیکی شهر «جنوا» واقع در شمال ایتالیا ده‌ها کشته برجای گذاشته است. وزیر حمل و نقل ایتالیا حادثه فرو ریختن یک پل در این کشور را «تراژدی عظیم» توصیف کرده و تعداد کشته شدگان این حادثه تا کنون ۳۵ نفر اعلام شده است.
ریزش بخشی از یک پل معلق بر آزادراهی در شهر در نزدیکی شهر «جنوا» واقع در شمال ایتالیا ده‌ها کشته برجای گذاشته است.
به گزارش یورونیوز، وزیر حمل و نقل ایتالیا حادثه فرو ریختن یک پل در این کشور را «تراژدی عظیم» توصیف کرده است، تعداد کشته شدگان این حادثه تا کنون ۳۵ نفر اعلام شده است.
«دانیلو تونینلی» وزیر حمل و نقل ایتالیا در این خصوص اعلام کرد که به نظر می‌ رسد حادثه مذکور یک «تراژدی عظیم» باشد. یک اتاق بحران در ایتالیا برای پیگیری حادثه مستقر شده و نیروهای پلیس‌ و امدادرسانان در محل حضور یافته‌ اند.
رسانه‌ های محلی در این باره اعلام کردند که این واقعه در ساعت ۱۱:۳۰ ظهر به وقت محلی و همزمان با بارش شدید باران روی داده است.
بر اساس اظهارات شاهدان عینی و تصاویر منتشره، زمانی که خودروها روی پل در حال حرکت بوده‌اند بخشی از پل حدود ۲۰۰ متری فرو ریخته است و ده‌ها خودرو بر خطوط راه‌آهن پایین دست آن سقوط کرده‌ اند.
یک شاهد عینی به تلویزیون اِسکای ایتالیا گفته است ۸ یا ۹ ماشین را دیده است که به پایین سقوط کرده‌اند. ویدئوها آوارهای ریخته شده و خودروهای متلاشی را روی زمین نشان می‌ دهند.

پاسخی بگذارید