تاریخ: ۱۵:۱۱ :: ۱۳۹۸/۰۶/۱۲

تفهیم نیوز:شهردار منطقه هفت از آزاد سازی پیاده روها و جمع آوری کارگاه های غیر فعال مترو از محدوده منطقه هفت خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، سمیه حاجوی با اعلام این مطلب افزود: با توجه به تاکیدات شهردار تهران مبنی بر ارجحیت منافع عمومی بر سایر امور و لزوم جمع آوری […]

تفهیم نیوز:شهردار منطقه هفت از آزاد سازی پیاده روها و جمع آوری کارگاه های غیر فعال مترو از محدوده منطقه هفت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، سمیه حاجوی با اعلام این مطلب افزود: با توجه به تاکیدات شهردار تهران مبنی بر ارجحیت منافع عمومی بر سایر امور و لزوم جمع آوری کارگاه های عمرانی غیر فعال از سطح شهر و ساماندهی معابر شهری با هدف تسهیل در تردد عابرین پیاده و ایجاد منظر زیبای شهری ، شهرداری منطقه هفت موضوع ساماندهی کارگاه های عمرانی مترو را در دستور کار خود قرار داد.

وی در ادامه عنوان کرد: در این راستا با هماهنگی های به عمل آمده با مدیران خط شش مترو ، کارگاه های واقع در خیابان های شریعتی نبش کوچه جهانگیری و خواجه نصیر طوسی نبش کوچه داستان پور ساماندهی و پیاده روها به نفع عابرین پیاده آزادسازی شد.

شهردار منطقه ۷ در پایان تاکید کرد: آزادسازی پیاده رو ضلع جنوب میدان بهار شیراز نیز یکی دیگر از اقداماتی است که توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه انجام شد. 

پاسخی بگذارید