تاریخ: ۱۵:۲۶ :: ۱۳۹۸/۱۱/۱۳

تفهیم نیوز:شهردار منطقه ۱۷ تهران از راه‌اندازی نخستین باغ راه سلامت در جنوب غرب تهران با هدف ارتقاء سلامت شهروندان خبر داد. به گزارش تفهیم نیوز، محمودکلهری شهردار منطقه ۱۷ تهران درباره راه‌اندازی باغ راه سلامت در جنوب غرب تهران اظهارداشت: متولی اجرای این طرح معاونت حمل و نقل وترافیک منطقه است که این باغ […]

تفهیم نیوز:شهردار منطقه ۱۷ تهران از راه‌اندازی نخستین باغ راه سلامت در جنوب غرب تهران با هدف ارتقاء سلامت شهروندان خبر داد.

به گزارش تفهیم نیوز، محمودکلهری شهردار منطقه ۱۷ تهران درباره راه‌اندازی باغ راه سلامت در جنوب غرب تهران اظهارداشت: متولی اجرای این طرح معاونت حمل و نقل وترافیک منطقه است که این باغ راه را در دو فاز عملیاتی اجرا کرده تا در سه ماهه نخست سال آتی در اختیار شهروندان قرار دهد.

شهردار منطقه ۱۷ تهران گفت: این باغ راه نخستین باغ راه با تمرکز بر سلامت شهروندان است که برای بهره‌مندی از مدهای حمل و نقل پاک، میان دو ایستگاه مترو احداث می شود تا ایستگاه مترو بریانک در خط هفت مترو را به ایستگاه مترو زمزم در خط سه مترو متصل می‌کند.

وی افزود: فاز اول احداث این باغ راه به طول تقریبی ۲۵۰۰مترطول در دو محور رفت و برگشت در حاشیه بزرگراه شهید نواب صفوی آغاز شده و با گذر از خیابان شهید امامی محرم به میدان شهدای مدافع حرم خواهد رسید.

کلهری گفت: برای اجرای فاز دوم نیز دو محور طراحی شده که به زودی با بررسی نظرات کارشناسی و آرای مردم و معتمدین محلی به تصمیم نهایی منجر خواهد شد. همچنین این مسیر در چندین بخش اجرا می شود.

پاسخی بگذارید