گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۶:۳۰ :: ۱۴۰۲/۰۲/۰۴

تفهیم نیوز:شرکت سنگ آهن گهرزمین در راستای تحقق شعار سال موفق به کسب اولین رکورد در تولید محصولات خود در اولین ماه از سال ۱۴۰۲ شد. تلاش‌های شرکت سنگ آهن گهرزمین در زمینه افزایش تولید و صادرات محصولات، می‌تواند به تحقق شعار سال ۱۴۰۲ مبنی بر مهار تورم و رشد تولید کشور کمک کند. این شرکت […]

تفهیم نیوز:شرکت سنگ آهن گهرزمین در راستای تحقق شعار سال موفق به کسب اولین رکورد در تولید محصولات خود در اولین ماه از سال ۱۴۰۲ شد. تلاش‌های شرکت سنگ آهن گهرزمین در زمینه افزایش تولید و صادرات محصولات، می‌تواند به تحقق شعار سال ۱۴۰۲ مبنی بر مهار تورم و رشد تولید کشور کمک کند. این شرکت بزرگ معدنی و صنعتی ایران در برنامه استراتژیک خود برای سال ۱۴۰۲، اصلاح الگوی مصرف، پرهیز از هزینه‌های زائد در جهت کاهش بهای تمام شده محصولات و منطبق با استانداردهای زیست محیطی را با استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در دستور کار قرار داده است.
در فروردین ماه سال جاری واحد سنگ شکن ژیراتوری، خطوط سه گانه کنسانتره و واحد گندله سازی این شرکت به ترتیب با تولید ۹۸۸،۲۵۱ تن سنگ آهن دانه بندی شده، ۶۱۴،۳۱۳ تن کنسانتره و ۵۱۲،۹۴۷ تن گندله، رکورد تولید ماه های گذشته خود را شکستند و با عزمی راسخ در راستای اهداف کلان شرکت گام برداشته اند.

بر اساس این گزارش اقدامات واحدهای تولیدی شرکت سنگ آهن گهرزمین که تقریبا هر ماه سیر صعودی داشته به دلیل بالا رفتن توان فنی مجموعه، در بخش های نظارت و پیمانکاری می باشد.

درواقع این افزایش تولید حاصل حمایت‌های همه‌جانبه مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین و تمامی پرسنل ذیربط بوده که با برنامه ریزی‌های مناسب و تشکیل جلسات منظم فنی ومهندسی در مجموعه معاونت بهره برداری این موفقیت را رقم زده اند.همچنین تلاش‌ها و زحماتی که در واحدهای مختلف شرکت گهرزمین از جمله؛ امور معدن، انرژی و آزمایشگاه انجام شده است کاملا مشهود می باشد.

از سوی دیگر، تجزیه و تحلیل مسائل ریز و درشت کارخانجات توسط کارگروه های مشترک موجب بهبود فرآیند تولید گردید که درنهایت با اجرای بموقع توقفات پیش بینی شده، تمامی تعمیرات مورد نیاز کارخانجات  انجام شد که این امر خود، موجب کاهش چشمگیر توقفات اضطراری و در نتیجه افزایش تولید گردیده است.

بی شک باتوجه به اهداف و چشم انداز مجموعه سنگ آهن گهرزمین و همچنین برنامه ریزی های لازم و همت و تلاش و کوشش مدیران و کارکنان این شرکت گام های موثری در راستای تحقق شعار سال مبنی بر مهار تورم و رشد تولید برداشته خواهد شد.

پاسخی بگذارید