تاریخ: ۱۱:۲۷ :: ۱۳۹۹/۰۴/۲۵

با پایان شمارش آرا مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های همگانی منتخب این مجمع برای ریاست فدراسیون در چهار سال آینده مشخص شد. ابا پایان شمارش آرا مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های همگانی «افشین ملایی» با کسب ۲۶ رای از مجموع ۴۱ رای ماخوذه برای چهار سال ریاست این فدراسیون را بر عهده گرفت. این انتخابات در محل […]

با پایان شمارش آرا مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های همگانی منتخب این مجمع برای ریاست فدراسیون در چهار سال آینده مشخص شد.
ابا پایان شمارش آرا مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های همگانی «افشین ملایی» با کسب ۲۶ رای از مجموع ۴۱ رای ماخوذه برای چهار سال ریاست این فدراسیون را بر عهده گرفت. این انتخابات در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد و در آن ۱۱ نامزد با هم به رقابت پرداختند.

فاطمه ابوالقاسمی، ولی الله شجاع‌پوری، رضا شجیع، افشین ملایی، فرهاد نیکوخصال، محمد بابایی،مهدی حیدری، عباسعلی اکبری، شهرام علم، مجتبی اصلانی و شهرام میرزمانی مدعیان رسیدن به کرسی ریاست ورزش همگانی بودند.

اکبری، علم و حیدری در مجمع حضور نیافتند. شجیع به نفع مولایی کنار رفت و شجاع‌پوریان هم انصراف داد. بابایی و اصلانی هم به نفع نیکوخصال کنار رفتند. میرزمانی هم به نفع ابوالقاسمی کنار رفت.
از آنجایی که بابایی و اصلانی بعد از اعلام برنامه انصراف دادند و چون خلاف دستور مجمع بود انصراف آنان پذیرفته نشد.
همچنین در این رای گیری‌ ابوالقاسمی ۱۴ رای و نیکوخصال یک رای کسب کرد.
پیش از این فدراسیون با سرپرستی احمد گواری و افشین مولایی اداره می‌شد و ریاست چهارساله آن برعهده علی مجدآرا بود.

انتخابات ریاست فدراسیون ورزش همگانی پس از ۱۵ ماه برگزار شد. دوره ریاست چهارساله «علی مجدآرا» در فدراسیون ورزش‌های همگانی از ۱۹ فروردین‌ماه سال ۹۸ به پایان رسید.

ایرنا

پاسخی بگذارید