خامه صورتی، اصلش پگاهه
تاریخ: ۱۵:۳۶ :: ۱۴۰۰/۰۴/۱۳

تفهیم نیوز:طرح فروش ویژه خامه صورتی پگاه در فروشگاه‌های سراسر کشور به مناسبت تولید چهارمین دهه تولید این محصول آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران(پگاه)، پگاه به‌عنوان نخستین تولید کننده این محصول در ایران و در سالگرد تولید این محصول طرح فروش ویژه را اجرا کرد. بر همین اساس، فروش ویژه […]

تفهیم نیوز:طرح فروش ویژه خامه صورتی پگاه در فروشگاه‌های سراسر کشور به مناسبت تولید چهارمین دهه تولید این محصول آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران(پگاه)، پگاه به‌عنوان نخستین تولید کننده این محصول در ایران و در سالگرد تولید این محصول طرح فروش ویژه را اجرا کرد.

بر همین اساس، فروش ویژه خامه استریل صورتی از اول تیرماه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سایر کانال‌های توریعی آغاز شده و تادپایان تیرماه ادامه دارد.

در این طرح که با هدف تقدیر مصرف کنندگان این محصول، در فروشگاه‌های کشور اجرا شده، فروشگاه‌های رفاه، افق کوروش، هایپر استار، سوپرمارکت‌ها، مراکز عرضه مستقیم، غرفه‌های میادین تره‌بار و فروشگاه‌های دیجیتال خدمات‌دهی می‌کنند.
شایان ذکر است که شرکت صنایع شیر ایران از اواخر دهه ۶۰ برای اولین بار خامه استریل صورتی را با شکل کنونی در ایران تولید کرد و در ۴دهه گذشته با حفظ کیفیت، خامه صورتی را برای ایرانیان تولید کرده تا این محصول یادآور نام پگاه باشد.

گفتنی است این کمپین با شعار «خامه صورتی اصلش پگاهه» در حال اجراست.

پاسخی بگذارید