تاریخ: ۱۵:۴۴ :: ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

شن های پخش شده در عملیات برفروبی هفته اخیر با حضور نیروهای خدمات شهری شهرداری منطقه در حال جمع آوری از سطح معابر است. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، احسان صفایی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه گفت: در بارش اخیر حدود ۷ هزار تن شن مخصوص در معابر اصلی و […]


شن های پخش شده در عملیات برفروبی هفته اخیر با حضور نیروهای خدمات شهری شهرداری منطقه در حال جمع آوری از سطح معابر است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، احسان صفایی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه گفت: در بارش اخیر حدود ۷ هزار تن شن مخصوص در معابر اصلی و فرعی منطقه یک، جهت بازگشایی معابر و امکان تسهیل در تردد وسایل نقلیه و شهروندان پخش شد که با اتمام بارش‌ها عملیات جمع آوری شن ها با اجرای طرح ویژه در معابر آغاز شد.
صفایی تصریح کرد: طرح ویژه جمع آوری شن در معابر فرعی توسط بیش از ۲۰۰ نیروی مستقر در نواحی در حال انجام است و در محورهای اصلی و بزرگراهی نیز به صورت متمرکز و با حضور بیش از ۱۰۰ کارگر، ۱۰ خاور و تجهیزات مورد نیاز به اجرا می‌رسد.
او افزود: از امروز محور بزرگراه ارتش و بلوار شاهد شهرک شهید محلاتی در حال پاکسازی است و پس از اتمام آن خیابان یمن، رشیدالدین فضل الله و بلوار دانشجو آغاز و به ترتیب هر روز یک محور اصلی در دستور کار قرار خواهد گرفت تا در همه محورها پاکسازی و شن‌های پخش شده جمع آوری شوند.

پاسخی بگذارید