تاریخ: ۱۳:۲۹ :: ۱۴۰۳/۰۳/۰۱

با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت ایران دارو (سهامی عام) به مبلغ ۱۵۰۰میلیارد ریال جهت خرید مواد اولیه و بسته بندی مورد نیاز این شرکت در روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ در نماد صدیران۷۲ منتشر شد. به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، صکوک مرابحه مذکور با استفاده […]

با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت ایران دارو (سهامی عام) به مبلغ ۱۵۰۰میلیارد ریال جهت خرید مواد اولیه و بسته بندی مورد نیاز این شرکت در روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ در نماد صدیران۷۲ منتشر شد.

به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، صکوک مرابحه مذکور با استفاده از خدمات تعهد پذیره‌نویسی و بازارگردانی شرکت تأمین سرمایه تمدن و با عاملیت فروش شرکت کارگزاری تامین سرمایه تمدن از طریق شرکت بورس اوراق بهادار تهران مورد عرضه عمومی قرار گرفته است. ضامن پرداخت مبلغ اصل و اقساط این اوراق نیز بانک کارآفرین می‌باشد.

شایان ذکر است، این اوراق ۴ ساله و با نرخ ۲۳ درصد می‌باشد که اقساط آن هر سه ماه یک‌بار از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به دارندگان آن پرداخت می‌گردد.

پاسخی بگذارید