تاریخ: ۱۲:۱۶ :: ۱۳۹۹/۰۷/۰۹

تفهیم نیوز:مدیرعامل شرکت کار و تأمین متعلق به سازمان تأمین اجتماعی از جذب ۱۴۲۳ نفر در این شرکت خبر داد و گفت: متقاضیان دارای مدک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم می‌توانند در این آزمون شرکت کنند. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، حسن رستم‌زاد اظهار داشت: جذب نیرو برای تصدی مشاغل بهیار، […]

تفهیم نیوز:مدیرعامل شرکت کار و تأمین متعلق به سازمان تأمین اجتماعی از جذب ۱۴۲۳ نفر در این شرکت خبر داد و گفت: متقاضیان دارای مدک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، حسن رستم‌زاد اظهار داشت: جذب نیرو برای تصدی مشاغل بهیار، کمک پرستار، متصدی خدمات دارویی، متصدی خدمات اداری، راننده آمبولانس، انبار دار، منشی و نگهبان در مراکز بیمه‌ای و درمانی تأمین اجتماعی در تمامی استانها جذب می‌شوند. وی با بیان اینکه متقاضیان شرکت در آزمون جذب نیروی شرکت کار و تأمین تا ۱۲ مهر ماه برای ثبت نام در این آزمون مهلت دارند، گفت: ثبت نام در آزمون از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir انجام می‌شود. رستم‌زاد ادامه داد: برگزیدگان این آزمون به میزان ۲ برابر ظرفیت برای انجام مصاحبه و سایر مراحل اداری دعوت خواهند شد. وی با اشاره به تأکید مدیریت سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر جذب نیرو تنها از طریق برگزاری آزمون رقابتی و شفاف، گفت: از تمامی متقاضیان واجد شرایط اشتغال در شرکت کار و تأمین دعوت می‌کنیم که در فرصت باقی مانده از طریق سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در این آزمون ثبت نام کنند.

پاسخی بگذارید