گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۳:۱۸ :: ۱۴۰۱/۱۱/۰۸

تفهیم نیوز:کارگاه آموزشی تخصصی خودروهای متصل با همکاری ایدرو و شرکت دلفین اسپادانا با حضور کارشناسان این حوزه در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد .  به نقل از ایدرو نیوز ، هدف از برگزاری این دوره آموزشی تقویت و تاکید بر نقش کلیدی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در توسعه فناوری­های […]

تفهیم نیوز:کارگاه آموزشی تخصصی خودروهای متصل با همکاری ایدرو و شرکت دلفین اسپادانا با حضور کارشناسان این حوزه در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد .

 به نقل از ایدرو نیوز ، هدف از برگزاری این دوره آموزشی تقویت و تاکید بر نقش کلیدی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در توسعه فناوری­های نوین صنعت خودرو در توسعه خودروهای برقی، متصل و خودران  است . از دیگر اهداف  برگزاری این کارگاه آموزشی ، می توان به طرح فرصت­های سرمایه­گذاری بخش خصوصی در توسعه صنعت خودروهای متصل ، تبیین چگونگی تحقق نیازها در حوزه زیرساخت­های انرژی و ارتباطات و همچنین ارائه الزامات ایجاد زیرساخت­های سخت افزاری و نرم افزاری در حوزه ارتباطات رادیویی، مخابرات، اینترنت و… در کشور همزمان با توسعه خودروهای برقی، متصل و خودران نام برد .

مدرسان این دوره ابتدا  ضمن ارائه گزارش درباره تاریخچه و ماهیت خودروهای متصل به توضیح معماری ارتباطات در خودروهای متصل ‌پرداختند.  همچنین در ادامه اکوسیستم کسب‌وکار این حوزه  و چالش های پیاده سازی اکو سیستم خودروهای متصل بررسی شد .

پاسخی بگذارید