تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۴۰۲/۰۳/۱۰

تفهیم نیوز:شرکت «مجتمع فولاد خراسان»، صبح امروز میزبان رییس سازمان «گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)» بود. به نقل از روابط عمومی، علی نبوی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت که به همراه جمعی از کارشناسان این سازمان به خراسان رضوی سفر کرده، پیش از ظهر امروز، سه شنبه ۹ خرداد ماه، مهمان شرکت مجتمع […]

تفهیم نیوز:شرکت «مجتمع فولاد خراسان»، صبح امروز میزبان رییس سازمان «گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)» بود.

به نقل از روابط عمومی، علی نبوی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت که به همراه جمعی از کارشناسان این سازمان به خراسان رضوی سفر کرده، پیش از ظهر امروز، سه شنبه ۹ خرداد ماه، مهمان شرکت مجتمع فولاد خراسان بود.

رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، در این برنامه، ضمن دیدار با مهندس جوان‌بخت، مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان، از خطوط تولید مجتمع بازدید کرد.

مدیرعامل فولاد خراسان در نشست با معاون وزیر صمت، با اشاره به چالش‌ تامین انرژی و تاثیرات آن بر تولید شرکت در سال گذشته، اظهار امیدواری کرد که با حمایت دستگاه‌های اجرایی به ویژه وزارت صمت، شاهد رفع موانع «رشد تولید» در سال جاری باشیم.

نبوی در این بازدید دو ساعته، ضمن آشنایی با ظرفیت های تولید، توانمندی ها و کیفیت محصولات فولاد خراسان، بر تلاش همه ی اجزای دولت برای رفع چالش های تولید و تحقق خواسته ی رهبر معظم انقلاب در خصوص «رشد تولید» تاکید کرد.

پاسخی بگذارید